Vampires Suck
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sadece Vampirler Değil ,Bu sitede Her Şeyi Bulabilirsiniz.

AnasayfaVampires SuckLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karayip Korsanları Serisi

4 posters
YazarMesaj
inception
Co-Admin
Co-Admin
inception

Kadın Ikizler Keçi
Rep points : 7

Karakterler
Tip/Görünüş:
Karayip Korsanları Serisi  Left_bar_bleue150/250Karayip Korsanları Serisi  Empty_bar_bleue  (150/250)

Karayip Korsanları Serisi  Empty
MesajKonu: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 12:24 pm

Karayip Korsanları Serisi  200px-PiratesDVDs

Karayip Korsanları, yapımcılığını Jerry Bruckheimer'ın, yönetmenliğini Gore Verbinski'nin, senaristliğini Ted Elliot ve Terry Rossio'nun yaptığı bir mecara filmi serisidir. Walt Disney'de bulunan korsan parkı bu filmleri temel almıştır. Üçlemenin ilk filmi olan Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti adlı yapım 9 Temmuz 2003 tarihinde sinemalarda gösterilmeye başlandı. Bu filmin gişedeki beklenilmeyen başarısından sonra Walt Disney filmi bir üçlemeye dönüştürme kararı aldı. Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı ilk filmden üç yıl sonra, 7 Temmuz 2006'da gösterime girdi. Devam filmi, ilk filmin başarısının tesadüf olmadığını kanıtlayarak açılış gününde bir çok gişe rekoru kırdı. Film sinemalardan çıktığında 1,066,179,725$ gişe hasılatı elde etmişti. Üçlemenin son filmi Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu, 24 Mayıs 2007'de tüm dünyada aynı anda gösterime girdi. Sonunda üçleme dünya çapında yaklaşık olarak 2.79 milyar $ kazandı. Johnny Depp, 2008 Eylül'ünde serinin 2012'de gösterime girmesi beklenen yeni filmi için imza attı.
http://twitter.com/LadyLaLa__
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Kadın Mesaj Sayısı : 664
Rep points : 14

Karakterler
Tip/Görünüş:
Karayip Korsanları Serisi  Left_bar_bleue250/250Karayip Korsanları Serisi  Empty_bar_bleue  (250/250)

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 3:48 pm

Johnny Depp'i severim zaten özellikle Karayip Korsanları ve Swenny Todd'da Very Happy
Mr.Nightmare
Admin
Admin
Mr.Nightmare

Erkek Oğlak Mesaj Sayısı : 486
Rep points : 2

Karakterler
Tip/Görünüş:
Karayip Korsanları Serisi  Left_bar_bleue250/250Karayip Korsanları Serisi  Empty_bar_bleue  (250/250)

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 5:04 pm

Çok seviyorum kızgın Jonny muhteşem bir oyuncu kızgın beni bile geçebilmiş kızgın
http://vampiressuck.yetkinforum.com
inception
Co-Admin
Co-Admin
inception

Kadın Ikizler Keçi

Karakterler
Tip/Görünüş:
Karayip Korsanları Serisi  Left_bar_bleue150/250Karayip Korsanları Serisi  Empty_bar_bleue  (150/250)

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 5:06 pm

Walt Disney Prodüksüyonun yapmış olduğu en iyi film hatta yapabildiği tek film.
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 5:07 pm

Film ilk çekilirken jonnhy Jack'i oynamak için hafif kıvırtıp ellerini sallıyarak hareket ediyor ya, yönetmen onu sarhoş sanmış atmış setten kahkaha
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 5:07 pm

Ben hala Walt Disney'in yaptığına inanamıyorum kahkaha
Kiraz*
Admin
Admin
Kiraz*

Kadın Akrep At
Rep points : 6

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 11:40 pm

Depp diyorum başka bir şey demiyorum Karayip Korsanları Serisi  Icon_cool
inception
Co-Admin
Co-Admin
inception

Kadın Ikizler Keçi

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:47 am

Orlando da var zpr
Kiraz*
Admin
Admin
Kiraz*

Kadın Akrep At
Rep points : 6

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Karayip Korsanları Serisi    Karayip Korsanları Serisi  I_icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:56 pm

Orlando zateeeeen Karayip Korsanları Serisi  Icon_cool Lanet olsun! Ben öyle bir sırt görmedim... Karayip Korsanları Serisi  999231

Karayip Korsanları Serisi
1 sayfadaki 1 sayfası