Vampires Suck
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sadece Vampirler Değil ,Bu sitede Her Şeyi Bulabilirsiniz.

AnasayfaVampires SuckLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Frnige 3.Sezon İpuçları

2 posters
YazarMesaj
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Kadın Mesaj Sayısı : 664
Rep points : 14

Karakterler
Tip/Görünüş:
Frnige 3.Sezon İpuçları Left_bar_bleue250/250Frnige 3.Sezon İpuçları Empty_bar_bleue  (250/250)

Frnige 3.Sezon İpuçları Empty
MesajKonu: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 2:53 pm

Fringe 3.Sezon İpuçları

Frnige 3.Sezon İpuçları Fringe_comic_con_panel_2009

San Diego'da gerçekleşen Comic-Con Fuarında yer alan Fringe panelinde oyuncular ve yapımcılar 3. sezon ile ilgili ipuçları verdiler.

İkinci sezon finalinde alternatif benlikleriyle karşılaşan Fringe ekibi için bu sadece başlangıç diyor yapımcılar. Bu dünya ile paralel evren arasındaki rekabet, 3. Sezonda ikilik ve hile temaları işlenerek daha da alevlenecek.

22-25 Temmuz’da San Diego’da gerçekleşen Comic-Con Fuarı’nda yer alan Fringe panelinde, yapımcılardan J.H Wyman, “Farklı kararlar verilseydi dünyamızın nasıl evrim geçirmiş olacağını görmek istiyoruz” dedi. Wyman, “Verdiğimiz kararların ve hayatımızdaki diğer olasılıkların hayatlarımızı ne denli değiştirebileceği insanların ilgisini çekiyor” diye ekledi. Bu da demek oluyor ki, 3. Sezonda paralel evrende daha çok zaman geçireceğiz.

Frnige 3.Sezon İpuçları Fringe_comiccon

John Noble’un yaptığı açıklamaya göre, 3. sezonunda bizleri 2 farklı Fringe bekliyor. Biri bizim evrenimizde geçen diğeri ise paralel evrende geçen. Ayrıca paralel evrenin çok büyük bir yer kaplayacağına da değiniyor. 23 Eylül’de yayınlanacak olan ilk bölümde paralel evrende kalan Olivia’nın kaderinin belli olacağını söylüyor.

Yapımcılar ve oyuncular, alternatif Olivia’yı çözdüğümüzü sanmamamız konusunda bizi uyarıyor. Alternatif Olivia’nın erkek arkadaşına olan aşkı çok büyük olabilir ama onun asıl görevinin Walter ve Peter’ı izlemek olduğuna değiniyorlar. Joshua Jackson, “Bence Peter ve Alternatif Olivia arasında Peter ve Olivia ile olandan daha doğal bir kişilik uyumu var ve çok iyi anlaşacaklarına inanıyorum. Ama kaçınılmaz olan yıkım gelecek ve herşeyi tekrar parçalayacak” diyor.

Frnige 3.Sezon İpuçları Fringe-comic-con-press-1

Anna Torv’a göre, Olivia’yı bulunduğu yerde uzun süre hapsedemeyecekler. “Olivia’nın her zaman en iyisini istediğini düşündüm. Öte yandan Alternatif Olivia, sadece kazanmak istiyor. Bu Alternatif Olivia için övünmek, Olivia içinse işini ciddiye almak.” diyor Anna Torv.

Joshua Jackson, Peter’ın baş etmesi gerek bir sürü duygusal durum olacağını söylüyor. “Peter şu anda şaşkın bir halde. Kime güveneceğini ve nereye gideceğini bilmiyor.” Diye ekliyor Joshua Jackson.

Lance Reddick, Alternatif Broyle’s güvenilmemesi gerektiğine değiniyor.Karakterinin Walternate’e muazzam bir saygısı olduğundan şüphesi yok ama bu kadarının yeterli olmayabileceğini düşünüyor. “Bunun yanında Broyles, başına buyruk bir karakter. Sadakatinin nereye kadar olduğunu göreceğiz” diyor Lance Reddick.

Blair Brown, canladırdığı karakteri Nina Sharp’la ilgili “Eğer bu dünyada kontorlü elinde tutan bir kişiyse, paralel evrende tam tersi” dedi ve bu sezon Peter ve Nina arasındaki ilişki ile ilgili keşfedilecek çok şey olduğunu ekledi.

Alternatif Astrid’e gelince; Jasika Nicole’e göre yeni sezonun ilk bölümünde kendisini fazlasıyla görme fırsatı elde edeceğiz. Nicole, “Paralel evrende Astrid’in bu evrende olduğu gibi bir duygusal iletişimi yok.” diyerek karakterini makinaya benzetiyor.

Leonard Nimoy’un 2. sezonun ardından emekliye ayrılmasının üzerine yapımcılar hala geri dönme olasılığının olduğunu düşünüyorlar.

Paralel evrende kalan Olivia’yı bir anne faktörü bekliyor. Bu evrende ölmüş olan annesi paralel evrende yaşıyor. Diğer kızı Rachel’ın doğum esnasında ölmesi sebebiyle Olivia’ya fazla düşkün olan anneyi ise Amy Madigan canlandıracak.

Frnige 3.Sezon İpuçları Fringe-comic-con-press-6
Mr.Nightmare
Admin
Admin
Mr.Nightmare

Erkek Oğlak Mesaj Sayısı : 486
Rep points : 2

Karakterler
Tip/Görünüş:
Frnige 3.Sezon İpuçları Left_bar_bleue250/250Frnige 3.Sezon İpuçları Empty_bar_bleue  (250/250)

MesajKonu: Geri: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 3:33 pm

Hiçbişe anlamadım ikinci sezonu bitirmediğim için vr
http://vampiressuck.yetkinforum.com
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:33 pm

Peter ve Nina arasındaki ilişki derken kahkaha

umarım o anlamda duygusal değildir kahkaha

Joshua Jackson, “Bence Peter ve Alternatif Olivia arasında Peter ve Olivia ile olandan daha doğal bir kişilik uyumu var ve çok iyi anlaşacaklarına inanıyorum. Ama kaçınılmaz olan yıkım gelecek ve herşeyi tekrar parçalayacak” diyor.

bu ne lan Josh yazıklar olsun sana kahkaha

o Liv'e acayip gıcığım Very Happy
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 4:37 pm

bada Leonard Nimoy'un ayrıldığını bilmeyen yoktur heralde.O adamla ilgili çok fazla şey planlamışlardı ama Leo gidince suya düştü hepsi.
Mr.Nightmare
Admin
Admin
Mr.Nightmare

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:43 am

leo hangi karakter zpr Ben haberi şimdi okudum doğru düzgün. vihu Alternatif olivia'yı daha çok seveceğim galiba aha
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:44 am

Leo William Bell'i oynuyordu Very Happy
Mr.Nightmare
Admin
Admin
Mr.Nightmare

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:48 am

O da doğru dürüst oynamadan neden ayrılıyorsa aha Beni çağırsınlar ben oynarım vihu
Xandtania
Admin
Admin
Xandtania

Karakterler
Tip/Görünüş:

MesajKonu: Geri: Frnige 3.Sezon İpuçları   Frnige 3.Sezon İpuçları I_icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:54 am

William Bell acayip bir karakter olcaktı öyle böyle değil, iki dünya arasındaki kapı olayından belliydi ama adam gidince yattı o iş.

Frnige 3.Sezon İpuçları
1 sayfadaki 1 sayfası